ثبت سفارش خرید محصول خود از انواتو | تم فارست | کد کنیون ...

برای خرید از تم فارست و… به موارد زیر دقت کنید

مارکت انواتو فارسی به شما این اطمینان را می دهد، محصولی که برای شما تهیه میکند را در هیچ فضایی منتشر ننماید و از شما پشتیبانی کند زیرا شما آن محصول را خریداری کرده اید.

شما می‌توانید محصولتان را در مارکت انواتو فارسی به عنوان فروشنده بفروشید و شانس فروش خودتان را بالاببرید. برای اطلاع از قوانین فروشندگان در سایت کلیک کنید.

قیمت محصولات به دلار می باشد، دلاری که ما برای خرید تهیه می کنیم حدود ۲۹۰۰۰ تومان می باشد (قیمت ارز در بازار متغیر می باشد در صورت تغییرات در این بخش بروز می کنیم) قیمت روز ارز

همیشه حدودا ۶ دلار مالیات انواتو در نظر بگیرید Fee (توجه کنید اگر شما تا مرحله پرداخت در انواتو پیش بروید قیمت با مالیات را به شما نشان میدهد)

دقت کنید از زمانی که شما تسویه حساب می کنید تا دریافت محصول حداقل ۱ روز و حداکثر ۴ روز کاری حتی در روز های تعطیل زمان می برد. درصورتی این مدت بیشتر می شود که مشکلاتی بابت درگاه و… پیش آمده باشد که فقط کمی در زمان دریافت محصول تاثیر می گذارد (در موارد خیلی خاص)

درصورت درخواست شما اگر محصولتان نیاز به فارسی سازی یا راستچین داشت تیم برنامه نویس ما در ازای دریافت مبلغی این کار را برای شما انجام میدهد.

اگر محصول خودتان را انتخاب کردید پس شک نکنید چون محصولات انواتو اصل می باشد. فقط قبل از هر خرید تحقیق خودتان را کرده باشید یا از ما مشاوره رایگان بگیرید.

اطلاعات را درست وارد کنید تا برای دریافت محصولتان مشکلی پیش نیاید.

موفق باشید.

چگونه قیمت محصول خود را محاسبه کنید 

 

قیمت محصول به دلار * ۲۹۰۰۰(قیمت هر دلار) + ۹۰.۰۰۰ هزار تومان (هزینه های ساخت حساب بانکی مستر کارت و دریافت پشتیبانی محصول و خدمات انواتو)

مثال : ۲۵دلار*۲۹۰۰۰=۷۲۵.۰۰۰

۷۲۵.۰۰۰+۹۰.۰۰۰=۸۱۵,۰۰۰ تومان

حداقل خرید ۲۵ دلار اگر خرید شما کمتر از ۲۵ دلار می باشد می توانید محصولاتی دیگری را انتخاب کنید تا ۲۵ دلار به بالا تکمیل شود.

یا در لیست انتظار بمانید

بعد از تکمیل و ارسال فرم بالا برای طی شدن مراحل خرید محصولتان

نسبت به فرمول بالا مبلغ نهایی محصول خود را محاسبه  و آن را پرداخت کنید.

*بعد از پر کردن فرم و پرداخت هزینه بلافاصله خرید شما در لیست قرار میگیرد.

چرا خرید از انواتو بهترین راه است؟

خرید از انواتو

کیفیت بی نظیر محصولات اورجینال

خرید از انواتو

خیال آسوده درخصوص عدم وجود شِل

خرید از انواتو

پشتیبانی و بروزرسانی محصول