دکمه شناور - دکمه های عملکرد - Floatton - مارکت انواتو

صفحه نخست > محصولات > دکمه شناور – دکمه های عملکرد – Floatton

دکمه شناور | دکمه های عملکرد | Floatton | Floating Action Button

افزونه تجاری وردپرس FLOATTON یکی از بهترین ها نیست! بلکه تنها افزونه تجاری وردپرس حال حاضر معتبرترین فروشگاه های محصولات وردپرسی جهان است.

امروز برای اولین بار، نسخه اورجینال این افزونه تجاری وردپرس توسط شرکت تی آی تی منتشر و به همراه پشتیبانی همیشگی، آموزش کار با افزونه و بروز رسانی های رایگان برای خریداران، به عنوان منبعی معتبر و قابل اعتماد آماده عرضه شده است.

راه های زیادی برای ارتباط با کاربران وجود دارد، اما اینکه بخواهید آنها به سراغ فرم های تماس شما را رفته یا سوالات خود را در بخش های پرسش و پاسخ یا دیدگاه های وبسایت شما مطرح کنند، کمی آنان را آزرده خاطر خواهد کرد.

اما قرار است این شرایط به زودی در وبسایت وردپرس شما روند دیگری را طی کند. اینکار چگونه انجام میشود؟ فقط کافیست افزونه وردپرس Floatton را نصب و فعال کنید. آن وقت میتوانید یک دکمه در وبسایت خود قرار دهید که کاربران میتوانند از آن ها برای پرسش و پاسخ، فرم تماس، امتیاز به محصولات یا دیدگاه استفاده کنند.

این دکمه ها میتوانند در هزاران رنگ ایجاد شوند، در هر مرورگری ظاهر شوند، در هر دستگاهی گرفته از مانیتورهای عریض و رتینا مانند مک و سرفیس استودیو گرفته تا کوچکترین صفحه نمایش های دستگاه های تلفن های هوشمند میتوانند نمایش داده شوند. از هر آیکن دلخواهی میتوان برای آنها استفاده کرد و البته کاربرد های مختلف را برای آنها در نظر گرفت.

شما کدام یک از قابلیت های آن را بیشتر مناسب میدانید؟ اینکه کدام قابلیت بیشتر کاربردی است به نیاز شما بستگی دارد اما همین کافی خواهد بود که بدانید این افزونه یکی از بهترین راه های تابحال به کار گرفته شده در وردپرس برای ارتباط با کاربران است.

ثبت یک دیدگاه

برای ارسال نظر باید وارد شوید.

تماس با فروشنده

جزئیات محصول

رایگان
خرید
76 فروش
۰ دیدگاه

جزئیات محصول

تاریخ انتشار
:
۶ اسفند ۱۳۹۵
بروزرسانی
:
۱۴ فروردین ۱۴۰۱
قیمت
:
0 تومان
نوع فایل
:
افزونه وردپرس
پشتیبانی و راهنما
:
ندارد
سازگار با
:
وردپرس
مرورگرهای سازگار
:
IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge
فایل های همراه
:
html, css, js, php
دسته بندی
:
دانلود ها
:
6محصولات

اطلاعات فروشنده

فروشنده معتبر

تی آی تی

96

محصولات

141

فروش

1

خرید

Mar, 22 سطح 8