تبلیغات بنری در وبلاگ انواتو

تبلیغات بنری در سایت، به سه صورت بنر ثابت، موشن گرافیک و ویدئو HTML در انواتو هستند، قیمت تبلیغات در برای بنر ثابت و موشن گرافیک متفاوت است.

با سلام خدمت کاربران گرامی

از شما سپاسگزاریم که وبسایت ما را برای تبلیغات کسب و کار خود انتخاب کرده اید، مجموعه انواتو به خود می بالد از اینکه به گسترش و دیده شدن یک کسب و کار اینترنتی دیگر کمک می کند. شرکت ما قصد افزودن تبلیغات به صورت بنری و موشن گرافی یا ویدیوهای HTML در سایدبار وبلاگ و مقالات مارکت انواتو قرار دارد. همچنین می‌دانیم که هزینه تبلیغات این روزها بسیار زیاد است از این رو بر آن شدیم تا  امکان قراردادن تبلیغ کسب و کارتان را به عهده بگیریم، خوشنودی، پیشرفت و رضایت شما سود نهایی ماست به همین دلیل پکیج تبلیغات ما بسیار مقرون به صرفه است. اگر در کسب و کار خود و تبلیغات نیاز به بهبود سئو و بک لینک های بیشتری داشتید یا فکر می کنید وبسایت شما بازدهی قبلی را ندارد می‌توانید از آژانس طراحی سایت انواع دیزاین کمک بگیرید.

تبلیغات بنر چیست؟

تبلیغات بنری در سایت، به سه صورت بنر ثابت و موشن گرافیک و ویدئو های HTML در اینترنت هستند، قیمت تبلیغات در سایت اینترنت برای بنر ثابت و موشن گرافیک متفاوت است. این شیوه تبلیغات بسیار برای مشتریان جالب و جذاب است و می‌تواند توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جذب کند. این شیوه تبلیغاتی از سال ۱۳۸۷ در اینترنت به صورت حرفه ‌ای انجام شد. از بنر های تبلیغاتی هم می‌توان در اینترنت و هم در فضای مجازی استفاده کرد.

قیمت‌های بنر تبلیغات در سایدبار

قیمت بنرهای عکس ثابت ماهانه ۳۰ هزار تومان

همچنین قیمت های بنرهای موشن گرافی و ویدئو های HTML ۶۰ هزار تومان

 

 

*نکته: دقت کنید بک لینک هایی که به شما داده می‌شود به صورت اسپانسرشیپ می‌باشد.

*نکته: دقت کنید ابعاد تصویر یا فایل تبلیغاتی شما باید عرض۳۲۰ * ارتفاع۴۵۲ باشد.